Voff Voff.blogspot.com

Han har sikker stilsans, er rå på tastaturet og poserer bedre Zoolander. Møt den bloggende bulldoggen Dirt.
Bloggeti blogg blogg. Ublu selveksponering er nå en hit også blant de heteste av de firbente. I den chice Brooklyn-butikken Eva Gentry snuser en kortsnutet svart tass blant sko fra Dries Van Noten og Maison Martin Margiella-kjoler.
Vokser du opp i slike fasjonable miljøer er det ikke så rart at du ender opp med å bli en aldri så liten trendsetter selv også. Bulldoggen Dirt er en storbykul og streetwise fashionista. Sjekk ut dagens søteste blogg nå.

Dirt bader i luksus. Mer spesifikt: sommerens nyheter fra Helmut Lang.

Morsomt å se at det er andre hunder som blogger om klær der ute! På bloggen jeg selv dikterer (http://lordbassingtonbassington.blogspot.com) er klær og stil et kjært tema.